Hakkımızda

Hasduş sektöründe 1987 yılından beri piyasaya kaliteli ürün sunma gayretiyle, Hatay’da … m2′lik kapalı alanı olan kendine ait modern tesislerde üretilmektedir.

Hasduş , üretiminin ilk aşamasından başlayıp satış sonrası desteğini tüketiciye ulaştırıncaya kadar , her aşamada kaliteyi firma misyonu olarak görmektedir.

Hasduş, siz değerli müşterilerimizin ürünlerimiz ve firmamız hakkındaki görüş, düşünce ve önerilerinizi dikkate almaktadır.

Hasduş kainleri hangi model olursa olsun, nem ve suya dayanıklı en kaliteli malzemelerden üretilir. Kullanım yerlerine göre en iyi cins alüminyum profil, elektrostatik boya, polistrilen levhalar, kaliteli fitiller ve işlevini yıllarca sürdüren rulmanlar kullanılır.

Hasduş kabin camlarına ayrı bir önem verilir. Tüm modellerde kırılmaya karşı dayanıklı özel üretim tamperli cam ve dayanıklı malzemeden üretilmiş bağlama aksamları kullanılır. Hasduş için hijyen daima en önde gelir. Tüm modellerde; mikrop ve bakteri üremesini engelleyen kapalı ray sistemi ve anti bakteriyel silikonlar kullanılır

Siz değerli müşterilerimizden orijinal Hasduş kalitesi ürünlerden faydalanabilmeniz adına bayii ve diğer bilgiler için bizi aramanızı saygılarımızla rica ediyoruz. Herhangi bir yan marka ve ürünümüz bulunmamaktadır, sayfamızda bulunan adres,e-mail ve tel. bilgilerinden başka bir adresimiz yoktur.